Double-click to start typing

Saori Keskus

SAORI - see on nauding värvidest, materjalist ning kudumisest.

Ka sel aastal on Saori kohal Mardilaadal Saku Suurhallis 16.-19.nov. 2017. Saab telgede taga tööd teha, saab vaadata saori kudumeid,saab ka üht-teist kaasa osta.

Laupäeval, 7.okt.2017 saab saori telgi näha ja nendega tutvuda Tallinna Kopli Ametikoolis, kus kella 10-16 toimub XV kangakudujate infopäev.

Saoril käis külas Prillitoos.http://etv.err.ee/v/elusaated/prillitoos/saated_sub/190d9cd1-f146-413f-9b9d-9ee5a116da22/prillitoos-subtiitritega Alates umbes 33.min.on meie lugu.


Saorit saab kududa ka suvel. Tule Loovalale Maakri 28a Tallinnas või kutsu saori enda juurde.Oma soovist anna teada [email protected] või tel 56156456
Individuaalkursuse hind 8,5€ ühele inimesele

Saoris on sul võimalus kiirelt, lihtsalt kududa endale ainulaadne sall, pontšo, vest või muu ese. Kuna kootakse ilma kavandita, on kindel see, et valmiv ese on unikaalne.


KINGIIDEE- meil on müügil kinkekaardid! Kingi sõpradele loomisrõõmu nii mitmeks tunniks kui soovid. Ühe tunni hind 8€, hinnas juhendamine, loimed, lõngad.
Koome Maakri 28a.


Saori Tallinn müüb Jaapanis valmistatud väga mugavaid ja kvaliteetseid kangastelgi. Kokkukäivad teljed võtavad vähe ruumi ja mahuvad ilusti sõiduautosse-hea suvilasse kaasa võtta.  Kangastelgedest on pilte galeriis "saori kudujad" Teljed on müügil kompleksselt- see tähendab, et kõik vajalik on olemas, kaasas on ka 6 meetrine lõimerull, nii et kuduma saab hakata kohe. Lõime saab ka juurde osta, hind sõltub lõime pikkusest ja laiusest. Rullis on maksimaalselt 30 m ja kõige laiem lõim on 60 cm (300 niiti nr.50 soa jaoks).

 
http://www.saltspringweaving.com/  Siit saab näha Kanadas Salt Spring saarel tegutsevate Saori kudujate töid.


Click here to edit text

8.-21.jaanuarini 2013.a. toimus Tallinnas Eesti Käsitöö Majas Pikk 22 Eesti-Jaapani saoride ühisnäitus, kus Eestist näitasid oma loomingut Anneli Säre, Eve Selisaar ja Rasmus Lill ning Jaapanist oli autoreid kümmekond.Väljas olid kleidid, pontšod, vestid, sallid ja kangad. Kõik kordumatud , omanäolised ja kaunid.
Näitust toetas Eesti Kultuurkapital.