Double-click to start typing

Saori Keskus

SAORI - see on nauding värvidest, materjalist ning kudumisest.

Laupäeval  26.mail kella 11-15 saab saorit kududa Nõmme Hobipäevade raames Taara 43 maja juures . Tunni hind 6€. Kõik materjalid hinnas.Registreeru palun [email protected]


Alates märtsist 2018 ei tegutse Saori enam Loovalal. Kutsu saori enda juurde. Oma soovist anna teada [email protected] või tel. 56156456

Ka sel aastal on Saori kohal Mardilaadal Saku Suurhallis 16.-19.nov. 2017. Saab telgede taga tööd teha, saab vaadata saori kudumeid,saab ka üht-teist kaasa osta.

Laupäeval, 7.okt.2017 saab saori telgi näha ja nendega tutvuda Tallinna Kopli Ametikoolis, kus kella 10-16 toimub XV kangakudujate infopäev.

Saoril käis külas Prillitoos.http://etv.err.ee/v/elusaated/prillitoos/saated_sub/190d9cd1-f146-413f-9b9d-9ee5a116da22/prillitoos-subtiitritega Alates umbes 33.min.on meie lugu.


Saoris on sul võimalus kiirelt, lihtsalt kududa endale ainulaadne sall, pontšo, vest või muu ese. Kuna kootakse ilma kavandita, on kindel see, et valmiv ese on unikaalne.


KINGIIDEE- meil on müügil kinkekaardid! Kingi sõpradele loomisrõõmu nii mitmeks tunniks kui soovid. Ühe tunni hind 8€, hinnas juhendamine, loimed, lõngad.
Koome Maakri 28a.


Saori Tallinn müüb Jaapanis valmistatud väga mugavaid ja kvaliteetseid kangastelgi. Kokkukäivad teljed võtavad vähe ruumi ja mahuvad ilusti sõiduautosse-hea suvilasse kaasa võtta.  Kangastelgedest on pilte galeriis "saori kudujad" Teljed on müügil kompleksselt- see tähendab, et kõik vajalik on olemas, kaasas on ka 6 meetrine lõimerull, nii et kuduma saab hakata kohe. Lõime saab ka juurde osta, hind sõltub lõime pikkusest ja laiusest. Rullis on maksimaalselt 30 m ja kõige laiem lõim on 60 cm (300 niiti nr.50 soa jaoks).

 
http://www.saltspringweaving.com/  Siit saab näha Kanadas Salt Spring saarel tegutsevate Saori kudujate töid.


Click here to edit text

8.-21.jaanuarini 2013.a. toimus Tallinnas Eesti Käsitöö Majas Pikk 22 Eesti-Jaapani saoride ühisnäitus, kus Eestist näitasid oma loomingut Anneli Säre, Eve Selisaar ja Rasmus Lill ning Jaapanist oli autoreid kümmekond.Väljas olid kleidid, pontšod, vestid, sallid ja kangad. Kõik kordumatud , omanäolised ja kaunid.
Näitust toetas Eesti Kultuurkapital.